به گزارش پاتاق نیوز، مراسم رونمایی از نرم افزار آثار و تالیفات مرحوم آیت الله ممدوحی کرمانشاهی با حضور نماینده ولی فقیه در بیت ایشان برگزار شد.

به گزارش کربلائیان، مراسم رونمایی از نرم افزار آثار و تالیفات مرحوم ایت الله ممدوحی کرمانشاهی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، استاندار، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، رئیس سازمان تبلیغات و سایر مقامات استان در بیت ایشان برگزار شد.

عصر روز جمعه ۱۸ مهرماه نرم افزار آثار آیت الله ممدوحی با حضور مسئولین ارشد استان در بیت این عالم ربانی رونمایی شد.

این نرم افزار مجموعه‌ای از ده اثر استاد ممدوحی، چند لغت نامه، شرح زندگی این استاد بزرگوار است که در قالب نرم افزار رایانه‌ای در دسترس علاقمندان به اثار آن بزرگوار قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در حاشیه این مراسم در گفتگوی اختصاصی با فارس خاطرنشان کرد: حضرت آیت الله ممدوحی بیش از ۶۰ سال از عمر خود را صرف تحصیل و مطالعه گذاشته‌اند به طوری که حتی در تعطیلات نیز به امر تحصیل و مطاله و پژوهش مشغول بودند.

وی افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند او از ابتدای امر تا لحظات پایانی عمر خود را مشغول مطالعه و پژوهش و ترویج دین قرار داده بودند و حتی در ایام انتهای عمر ایشان زمانی که به دیدارشان رفتم در حال پژوهش در سوره حمد بودند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اضافه کرد: این عالم بزرگوار دقیقاً مصداق عاش سعیدا و مات سعیدا بودند چرا که  ایشان هم خوب درس خواندن و هم خوب فوت شدند.

امام جمعه استان با بیان این مطلب که زندگی این عالم باید الگو باشد، گفت: طلبگی اصولا یعنی درس خواندن با کتاب و درس و با استاد مانوس بودن؛ این شیوه باید منش همه طلبه‌ها باشد.

آیت الله علما یادآور شد: از خصوصیات این استاد این است که از اساتید بزرگوار بهره می‌بردند و حتی برخی از دروسی که در حوزه مرسوم نبود را نزد اساتید بزرگواری همچون آیت الله طباطبایی و یا ایت الله جوادی و ایت الله حسن زاده تحصیل کردند.

  • منبع خبر : پاتاق نیوز pataghnews.ir