معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه گفت: در ایام نوروز، ۷۵ گروه جهادی به منظور خدمت‌رسانی در مناطق محروم استان کرمانشاه فعالیت می‌کنند.

سرهنگ سعید بهشتی‌راد معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه اظهار کرد: در ایام نوروز، ۷۵ گروه جهادی به منظور خدمت‌رسانی در مناطق محروم استان کرمانشاه فعالیت می‌کنند.

وی به ثبت یک‌هزار و ۸۵۰ گروه جهادی در استان اشاره و بیان کرد: ۲۱ قشر بسیج فعال داریم که به سمت تخصصی شدن این گروه‌ها در زمینه عمران، فرهنگی، اشتغالزایی، کشاورزی، سلامت و بهداشت پیش می‌رویم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه با بیان اینکه تا به امروز بسیاری از مناطق محروم استان در این حوزه‌ها از خدمات بسیج بهره‌مند شده‌اند، تصریح کرد: بیش از ۷۰۰ منزل محروم را در زمینه ساخت، مرمت و بازسازی داشته‌ایم.

وی به فعالیت گروه‌های جهادی در ۱۶ مرکز واکسیناسیون کرونا استان اشاره کرد و افزود: بیش از ۱۰۰ نفر از دانشجویان جهادی گروه شهید یداللهی امسال هم با آغاز سال جدید و در تعطیلات نوروز سفرها را با هدف آبادانی و عمران آغاز کردند و در چند روستای محروم استان در عرصه‌های مختلف از جمله پزشکی، ساخت و ساز، عمران آموزشی و علمی مشغول به خدمت هستند.

  • منبع خبر : https://www.farsnews.ir/kermanshah/news/14010110000093/