پس از شیوع ویروس کرونا هیئات مذهبی جهت مقابله با این بیماری ورود جدی به عرصه جهاد علیه بیماری داشتند و اکنون نیز در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب برای توجه بیشتر به نیازمندان، طبق سیره امیر المومنین(ع) می کوشند.

سلمان یاوری دبیر جامعه ایمانی مشعر کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار کربلائیان از پخت ۷۰ تا ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم در لیالی قدر جهت توزیع بین نیازمندان خبر داد.

یاوری گفت: جامعه ایمانی مشعر که اجتماعی از هیئات مذهبی کشور هست و خدمات زیادی هم در ایام کرونا داشته اند، در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر رزمایش کمک مومنانه در این زمینه ورود جدی کرده است و با برپایی ۱۱۰ آشپزخانه در ۱۱۰ شهر کشور که در هر آشپزخانه ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم تهیه و در دو وعده افطار و سحر بین نیازمندان محل همان هیئات توزیع خواهد شد.

دبیر جامعه ایمانی مشعر عنوان داشت: با توجه به شرایطی که ویروس کرونا به وجود آورده تصمیم بر این شده است که طبخ غذا با رعایت کامل موازین بهداشتی صورت بگیرد و همچنین برای افزایش معنویت و در راستای پویش هیئت تعطیلی ندارد، مادحین عزیز در این مراسم حضور دارند و برنامه مناجات خوانی و توسل به اهل بیت(ع) نیز در دستور کار قرار دارد.

 

 

سلمان یاوری ادامه داد: این مراسم با حضور حدود ۴۰ هیئت مذهبی و مسجد در کرمانشاه با نام علی یاوران انجام خواهد که امیدواریم برکات آن به سطح جامعه و جامعه هدف ما برسد.