مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس در استان کرمانشاه گفت: ۱۰ هزار و ۵۰۰ زائر اولی از میان اقشار محروم و مستضعف کرمانشاه برای زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش کربلاییان،سید محمدجعفر امامیان در این خصوص، اظهار داشت: ۱۰ هزار و ۵۰۰ زائر اولی از میان اقشار محروم و مستضعف کرمانشاه برای زیارت بارگاه ملکوتی امام رئوف به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی با بیان اینکه مفهوم زائر اولی به آن‌دسته از اقشار محروم جامعه اطلاق می‌شود که به دلیل عدم بضاعت مالی هنوز توفیق زیارت امام رضا(ع) نصیبشان نشده است، گفت: با همت نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه و با کمک خیران، این افراد در سطح استان شناسایی و به سفر معنوی مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

امامیان با اشاره به اینکه این زائران در قالب طرح «مهر درخشان» به مشهد مقدس اعزام می‌شوند عنوان کرد: نخستین کاروان زیارت اولی در سال ۹۸ از امروز در قالب چهار کاروان با حضور ۱۸۰ نفر از اقشار محروم استان برای زیارت بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا(ع) اعزام شدند.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس در استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این افراد توسط خادمیاران شناسایی و پس از ثبت‌نام در قالب طرح مهر درخشان به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.