سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه گفت: گردهمایی «گام دوم تا انقلاب جهانی» چهارشنبه ۸ اسفندماه در کرمانشاه برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام افشین کلات‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ما از اعلام آمادگی جوانان کانونهای مساجد کرمانشاه در لبیک به بیانیه گام دوم انقلاب برای تحقق بخشیدن به انقلاب جهانی خبر داد و اظهار داشت: گردهمایی بزرگ جوانان کانون های مساجد استان کرمانشاه در لبیک به بیانیه مقام معظم رهبری با عنوان «گام دوم تا انقلاب جهانی» چهارشنبه ۸ اسفندماه بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد نورالحسین(ع) شاطرآباد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به بیانیه مهم و راهبردی رهبر معظم انقلاب اسلامی که به مناسبت چهل سالگی انقلاب با عنوان «گام دوم انقلاب» گفت: بیانیه گام دوم فصل جدید حضور شکوهمند، مقتدرانه و عزتمند جمهوری اسلامی ایران را در مسیر تمدن‌سازی و تحقق انقلاب جهانی ترسیم می‌کند.

کلات‌پور افزود: این بیانیه ارزیابی حکیمانه و عالمانه از چهار دهه گذشته انقلاب و نقشه راه روشنی برای چهار دهه دوم این نهضت بزرگ، تاریخ‌ساز و مردمی است.

سرپرست دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه، با اشاره به توصیه‌هایی که مقام معظم رهبری در این بیانیه خطاب به ملت ایران به ویژه جوانان داشتند، افزود: بیانیه گام دوم فصل جدید حضور شکوهمند، مقتدرانه و عزتمند جمهوری اسلامی ایران را در مسیر تمدن‌سازی و تحقق انقلاب جهانی ترسیم می‌کند.

وی با بیان اینکه ایجاد تمدن نوین اسلامی و آماده‌سازی ظهور منجی عالم بشریت، آرمان بزرگ انقلاب است بیان کرد: لذا جوانان کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان با اطاعت از فرامین و توصیه‌های حکیمانه مقام معظم رهبری، آمادگی خود را برای برداشتن گامهای محکم‌تر در این مسیر و تحقق جهادی بزرگ برای ساختن ایران اسلامی اعلام می‌کنند.

کلات‌پور اظهار کرد: این گردهمایی بزرگ با حضور یکی از سخنرانان مطرح کشوری و به منظور تشریح ابعاد مختلف بیانیه گام دوم انقلاب و توصیه‌های مقام معظم رهبری در مسیر تحقق انقلاب جهانی برگزار می‌شود.