فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنان نظام و انقلاب بدانند کوچک‌ترین تهدیدشان، بزرگترین جواب را از جانب نیرو‌های نظامی جمهوری اسلامی ایران به همراه خواهد داشت.

به گزارش کربلائیان و به نقل از خبرگزاری تسنیم کرمانشاه، امیر سرتیب کیومرث حیدری امروز در مراسم معارفه فرمانده جدید قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش با بیان اینکه ارتش و سپاه یک لشکر الهی هستند، اظهار داشت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب هیمنه دشمنان اسلام و انقلاب را در‌هم شکسته‌ایم.

وی افزود: امروز آمریکا و سردمداران غرب با وحدت و یکپارچگی ما شکست خورده‌اند و به عنوان یک نمونه بمباران پایگاه عین الاسد بزرگترین شکست برای آمریکا در منطقه بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ولایت‌محوری، عدالت‌محوری، و شایسته‌سالاری را سه اصل مهم در نیروی زمینی ارتش دانست و تصریح کرد: به گواه همگان امروز نیروی زمینی ارتش در حوزه ارتقاء توان رزمی در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد.

امیر حیدری تصریح کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند کوچک‌ترین تهدید آنها، در سریع‌ترین زمان ممکن بزرگترین جواب را از جانب نیرو‌های نظامی به همراه خواهد داشت.

در این مراسم امیر سلیمان طاهری به عنوان فرمانده جدید قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش معرفی و از زحمات امیر فرهاد آریانفر فرمانده پیشین این قرارگاه تجلیل شد.