دبیر کانون های خدمت رضوی استان کرمانشاه گفت: به مناسبت دهه کرامت، دو کاروان خدام رضوی به همراه پرچم متبرک بارگاه امام رضا (ع) به کرمانشاه خواهند آمد.

 سیدمحمدجعفر امامیان دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه با تبریک دهه کرامت در خصوص برنامه‌های اجرایی این دهه، اظهار کرد: خوشبختانه بعد از دو سال که به علت شیوع ویروس کرونا برنامه‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شد، امسال با حضور آحاد مردم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برنامه‌های دهه کرامت در روز چهاردهم و پانزدهم خردادماه به علت سالگرد ارتحال امام و قیام خونین ۱۵ خرداد متناسب با این ایام اجرا می‌شود و از روز ۱۶ خرداد جشن‌های ویژه این دهه در سطح استان با حضور و مشارکت عموم مردم برگزار می‌شود.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه گفت: اخیرا دشمنان و استکبار با تولید فیلم موهن عنکبوت مقدس در تلاش هستند که چهره و جایگاه ملکوتی علی‌بن موسی‌الرضا (ع) را در ذهن جوانان و مردم خدشه‌دار کنند، اما کور خواندن مردم با گرامیداشت این دهه کرامت توطئه استکبار و غرب را باری دیگر شکست خواهند داد.

وی تصریح کرد: اطعام و دستگیری از نیازمندان و توزیع ۲۰ هزار پرس غذای گرم در سراسر استان، یکی از برنامه‌های مهم ما در این ایام است که مشارکت خیران و نیکوکاران را می‌طلبد.

امامیان به برنامه ویژه «با اجازه امام رضا بله» اشاره کرد و گفت: مراسم عقد و خطبه‌خوانی برای زوجین نیازمند استان برگزار خواهد شد.

وی در پایان از میزبانی دو کاروان متبرک پرچم آستان قدس رضوی و همچنین خامیان امام رضا (ع) در استان خبر داد و گفت: این دو گروه تا پایان دهه کرامت در استان خواهند بود.

  • منبع خبر : https://www.farsnews.ir/kermanshah/news/14010312000177