در کتاب کسب و کار فین تک که ترجمه ای از حسین حقیقی، جوان کرمانشاهی می باشد به بررسی ادغام فناوری های مالی و پیشرفت اقتصادی پرداخته شده است. کتابی که هم به مشاورین این حوزه و هم به صاحبان کسب و کار ها توصیه می شود.

به گزارش کربلائیان، کتاب کسب و کار فین تک، اثری از جوان مستعد کرمانشاهی، توسط انتشارات ادیبان روز منشر گردید.

این کتاب که نویسنده اش برناردو نیکولتی می باشد توسط حسین خسروپور و حسین حقیقی ترجمه شده  است و در دسترس عموم قرار گرفته است.

حسین حقیقی که هم اکنون مدیر گروه دانش و فناوری مالی بانک کار آفرین است در گفت و گویی با خبرنگار سایت کربلائیان هدف خود را از ترجمه این کتاب کمک به توسعه کسب و کار های فناورانه عنوان داشت و گفت:

در شرایط کنونی کشور و لزوم ایجاد نوآوری در کسب و کار ها، ضرورت وجود منابع غنی علمی در این حوزه احساس می شد و همین انگیزه ای برای من شد تا در این زمینه قدم بگذارم بدان امید که کمکی به توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور کرده باشم.

این دانش آموخته دانشگاه تهران همچنین ادامه داد: راه ما برای به تناسب رساندن و  همسوسازی اقتصاد و فناوری راه روشنی است که در صورت توجه داشتن به این حوزه ضمن بالا بردن راندمان کاری و رضایتمندی ذی نفعان در پروژه های اقتصادی و کسب و کار های خلاقانه می توان به در آمد زایی مناسبی هم رسید.

کتاب کسب و کار فین تک با نگاهی مدیریتی و تحلیلی به بررسی فلسفه به وجود آمدن فین تک ها و تاثیر فناوری اطلاعات بر حوزه مالی می پردازد و همچنین با بررسی فین تک های مهم دنیا، ضمن چارچوب بندی انواع فین تک، ویژگی های یک فین تک موفق را ارایه می دهد.

با توجه به اینکه کتاب کسب و کار فین تک علاوه بر داشتن رویکردی علمی و دانشگاهی به مفهوم فین تک، به طبقه بندی انواع فین تک ها و فلسفه کسب و کاری آن ها می پردازد، می تواند راهنمایی جامع برای فعالین و مشاورین حوزه فین تک باشد.

کتاب حاضر حاصل تجربیات آقای برناردونیکولتی، به عنوان استاد دانشگاه رم و متخصص فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه امور مالی است.

این کتاب را می توانید از طریق لینک زیر تهیه نمایید:

https://www.adibanbook.ir/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D9%86-%D8%AA%DA%A9