آیت الله علما و استاندار کرمانشاه در پیامی مشترک مردم مومن و خداجوی استان را به حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

 آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با صدور پیامی مشترک از مردم مومن و خداجوی استان کرمانشاه برای حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

در این پیام مشترک آمده است: روز جهانی قدس از یادگاران ارزشمند و تاریخی حضرت امام خمینی «ره» و بیانگر عمق و بُرد نگاه آن پیر فرزانه نسبت به مسائل جهانی و بین‌المللی بود که هم اکنون در اقصی نقاط جهان به ویژه در کشورهای اسلامی به عنوان روز بین المللی مبارزه با نظام سلطه و صهیونیسم جهانی، مورد توجه و احترام است.

روز جهانی قدس به عنوان آیینه تمام نمای اتحاد و همدلی میان ملل عزتمند مسلمان در مقابله با سیاست های مستبدانه مستکبرین عالم قرار دارد.

در سال جاری و متعاقب بدعهدیهای مکرر شیطان بزرگ و سخنان گستاخانه و اقدامات سبعانه رئیس جمهور آمریکا در تحریم ملت شریف ایران و اهانت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به وضوح عمق کینه توزی آن نظام متجاوز و مداخله گر بر جهانیان عیان و اثبات شده و سیاستهای جاهلانه آمریکا در منطقه و جهان از جمله حمایت از رژیم‌های دیکتاتوری منطقه و تروریسم دولتی با شکست‌های روزافزون و پی در پی مواجه شده است، لذا این‌مناسبت اهمیتی مضاعف یافته است.

بی ترید مردم شریف و همیشه در صحنه استان کرمانشاه نیز همچون سالهای گذشته، دوشادوش و پای به پای ملت شریف ایران و دیگر ملت های آزاده، با اراده ای پولادین و حضوری حماسی وپرشور بار دیگر ندای حمایت خود از مستضعفین جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین در روز جهانی قدس، به گوش جهانیان خواهند رساند و با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مد ظله العالی تجدید میثاق نموده و انزجار خود را از ایادی ظلم و جور نشان خواهند داد.