هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه: به دنبال دستور مقام معظم رهبری و برای کاهش آسیب های کرونا، پویش همدلی راه اندازی خواهد شد.

به گزارش کربلائیان و به نقل از استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند با بیان اینکه خیرین، مردم و مسئولان زمینه ساز حرکتی مهم خواهند شد، اظهار داشت: با همکاری و مشارکت مردم جلوه‌های زیبایی از نوع دوستی و همراهی را در کمک به بیماران استان شاهد خواهیم بود.

استاندار کرمانشاه بیانات و فرمایشات مقام معظم رهبری را در خصوص مشارکت‌های مردمی خاطر نشان ساخت و افزود: مردم کرمانشاه در بحران‌ها همیشه صحنه‌های شگفت‌انگیزی را خلق کرده‌اند و امروز نیز با مشارکت در پویش همدلی امکان کمک و مساعدت‌های درمانی و معیشتی برای بیماران و مردم آسیب دیده فراهم می‌شود.

بازوند از اهدای بسته‌های حمایتی به بیماران توسط کمک کمیته امداد و بهزیستی خبر داد و گفت: نهادهای حمایتی به همه افراد آسیب دیده از شیوع کرونا، مبتلایان اعم از بستری، سرپایی و خانواده‌های متوفیان نیز کمک خواهند کرد.

مدیر ارشد استان تلاش‌های مردم فهیم و شریف استان، مدیران و کادر بهداشت و درمان تقدیر و تشکر کرد و ادامه داد: تقاضا داریم پروتکل‌های بهداشتی در روزهای آینده با جدیت در همه حوزه‌ها رعایت شود و دانشگاه نیز نظارت مستمر داشته باشد.

وی پشتیبانی صنعتگران، اتاق بازرگانی، اتاق اصناف و سایر دستگاه‌های اجرایی را از دانشگاه علوم پزشکی قابل تقدیر دانست و گفت: برای حفظ سلامت مردم از همه ظرفیت‌ها و امکانات استفاده خواهیم کرد.

بازوند در ادامه تصریح کرد: با اعلام شماره حساب رسمی هلال احمر این پویش راه اندازی و امکان حضور همگانی فراهم می‌شود.

لازم به ذکر است که پیشتر، توسط اعضای جبهه فرهنگی انقلاب و مجموعه های خیریه مردمی، حرکت هایی مشابه صورت گرفته و هم اکنون نیز در حال انجام است.