پویش نذر ۲۰ هزار آش رشته به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان با همت خادمیاران رضوی و مردم ولایت مدار و دوستدار اهل بیت (ع) کرمانشاه انجام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کربلائیان؛ پویش نذر ۲۰ هزار آش رشته به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان با همت خادمیاران رضوی و مردم ولایت مدار و دوستدار اهل بیت(ع) کرمانشاه انجام می شود.
️سید محمد جعفر امامیان، دبیر کانون های خدمت رضوی استان کرمانشاه، در مصاحبه با خبرنگار آستان نیوز با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه ماه شعبان، ماه اولیا و رحمت الهی است گفت: در راستای بزرگداشت سالروز میلاد بقیه الله الاعظم و ایجاد ارتباط آحاد جامعه با ائمه اطهار(ع)، دفتر کانونهای خدمت رضوی استان، اقدام به برگزاری پویش آش رشته نذری به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان نموده است که با همت خادمیاران رضوی و مشارکت خیرین و مردم ولایت مدار و دوستداران اهل بیت(ع) صورت می گیرد.

️وی با بیان اینکه نذورات شامل دو بخش نقدی و غیر نقدی می شود افزود: افراد خیر و مردم نیکوکار می توانند مواد و لوازم نذورات غیر نقدی شامل: نخود، لوبیا، رشته آشی، سبزی آشی، عدس، روغن، پیاز، کشک، ظرف و قاشق یکبار مصرف را به دفتر کانونهای خدمت رضوی و کانونهای مرکزی مناطق و شهرستانهای کرمانشاه تحویل نمایند و نذورات نقدی خود را نیز از طریق شماره کارت ۶١٠۴٣٣٧۶۶۶٨۴۴٠۶١ با شناسه واریز ۲۲۰۰۱۱۱۶۶ نزد بانک ملت به نام آستان قدس رضوی واریز نمایند.

️امامیان خاطر نشان کرد: به ازای هر ۳۰۰ هزار تومان نذورات نقدی و غیر نقدی، یک فیش غذای تبرکی مهمانسرای حرم امام رضا(ع) در مشهد مقدس اهدا می شود.

️دبیر کانون های خدمت رضوی استان اظهار کرد: ناذرین و افرادی که در این رابطه سوال یا پیشنهادی دارند می توانند به آدرس این دفتر درکرمانشاه – خیابان ویلا – روبروی سازمان حج و زیارت – دفتر کانون های خدمت رضوی استان کرمانشاه مراجعه و یا با شماره تلفن های
۳۸۲۲۶۲۱۸ و ۳۸۲۳۴۷۶۴ در وقت اداری تماس حاصل نمایند.