رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: ویژه‌برنامه‌های روز قدس در استان کرمانشاه با توجه به محدودیت‌های کرونایی بر بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش کربلائیان و نقل از خبرگزاری تسنیم ، عباس سروری امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران سال‌ها جلودار نجات و حمایت از فلسطین و پرداختن به موضوع آزادی قدس شریف است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه عنوان کرد: امسال متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا نمی‌توانیم مثل سالیان گذشته برنامه‌های حضوری داشته باشیم و برای همراهی بیشتر با کادر بهداشت و درمان راهپیمایی خودرویی نیز نداریم ولی در فضایی دیگر به شکل‌های متفاوت به موضوع قدس می‌پردازیم که یکی از این فضاهای مهم فضای مجازی است.

وی بیان کرد: فضاسازی شهری روز قدس برعهده شهرداری است و به این دلیل که امسال برنامه حضوری نداریم اهمیت این فضاسازی بیشتر می‌شود که باید به آن توجه کرد و روز قدس سال ۱۴۰۰ عمده فعالیت ما روی رسانه‌ها، ایجاد هشتک‌ها و تولید محتوای مناسب در فضای مجازی است.

سروری افزود: تبلیغات شهری و نصب بنر، تولید کلیپ‌های چند دقیقه‌ای با موضوع فلسطین و قدس، پخش سخنرانی مقام معظم رهبری و پخش سرودهای انقلابی از مساجد بخشی از برنامه‌های روز جهانی قدس است.