نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: وحدت بین مسئولان و وحدت رویه در امور چاره ساز بسیاری از مشکلات خواهد بود.

آیت الله مصطفی علما ظهر امروز در دیدار با شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر کرمانشاه، اظهار داشت: باید با وحدت و تلاش امورات مردم و شهر به بهترین نحو انجام شود و فعالیت‌های انجام شده نیز برای مردم اطلاع رسانی شود.

وی گفت: کرمانشاه از قدیم شهر مهم و با اهمیتی در زمینه تجارت بوده و همچنین در راه کربلا بودن این شهر اهمیت آن را در گذشته بسیار بیشتر می‌کرد و امروز نیز بایستی امور را در شأن این شهر اداره کنیم.

_نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بیان داشت: شهرداری‌ها در ماه مبارک رمضان بایستی فضای شهر را دگرگون کنند به طوری که تفاوت این ماه مبارک با ماه‌های دیگر مشخص باشد چرا که این ماه دارای برکات فراوانی است و تنها ماهی است که نام آن در قرآن برده شده است.

سعید طلوعی شهردار کرمانشاه نیز در این نشست گفت: همه در تلاش هستند که با تعامل و همکاری بین شورای شهر و شهرداری فعالیت‌های مناسبی را برای پیشرفت شهر و خدمات عمومی انجام دهند.

وی افزود: سعی می‌شود که همه امور به صورت فنی و اصولی انجام شود و عمده تصمیمات برای ترمیم، بازسازی و انجام پروژه‌ها به خوبی صورت پذیرد.

طلوعی گفت: در حوزه ترافیکی و خدمات شهری تصمیمات خوبی گرفته شده است که به زودی اجرایی خواهد شد و سبب تسهیل در رفت و آمد شهروندان خواهد شد.

وی بیان داشت: شهرداری کرمانشاه با همکاری دیگر یگان‌ها از قبیل سپاه اقدامات لازم را قبل از شروع سیل انجام داد که مانع از وقوع اتفاقات ناگوار بسیاری در کرمانشاه شد.