نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: وحدت نماد عزت و سرافرازی مسلمان جهان است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کربلائیان و به‌نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه امروز در سی و پنجمین همایش بزرگ وحدت که با حضور شخصیت‌های استان و میهمانانی از کشور عراق در تالار انتظار برگزار شد، از پیامبر اکرم (ص)به عنوان مهیمن پیامبران الهی(ع) یاد شد.

وی با تبریک میلاد پیامبر مکرم(ص) و هفته وحدت از وحدت به عنوان رمز بقا و عزت مسلمانان یاد کرد و گفت: اگر بخواهیم در جهان امروز با قدرت و سرافراز زندگی کنیم باید به ریسمان الهی چنگ بزنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه افزود: اگر مجموعه فرمایشات و سیره عملی و نظری پیامبر اعظم (ص) را در زندگی پیاده کنیم هیچ موردی برای نداشتن وحدت وجود نخواهد داشت و سخنان حضرت همه راه‌های الهی را نشان داده است.

وی یادآور شد: روحانیون باید بیش از پیش نسبت به ارتباط با جوانان جلسات متعدد و متنوع برگزار نمایند زیرا خیر و برکت در همین جلسات است.

امام جمعه کرمانشاه اظهار کرد: اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه کنیم همواره بر بصیرت و حفظ وحدت بین آحاد مردم تاکید می‌فرمایند، لذا باید به این اصل برای موفقیت بیشتر در سطح ملی و جهانی تفکر داشته باشیم.

  • منبع خبر : http://fna.ir/3fagk3