استاندار کرمانشاه با بیان اینکه همه باید برای فتح خرمشهرهای بعدی خود را آماده کنیم، گفت: سرباز انقلاب هیچگاه خسته نمی‌شود و با قامتی استوار و اراده‌ای پولادین تا انتهای لشکر دشمن را هدف می‌گیرد.

محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر که با حضور آیت‌الله علما نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: این پرچم پرافتخار ایران اسلامی به واسطه فداکاری‌های هزاران زن و مرد همچنان در دنیا با صلابت تمام در اهتزاز است.

وی افزود: در بسیاری موارد جسم‌ها و کالبدها در کارها شبیه یکدیگر هستند اما آنچه میان یک حرکت الهی و با دیگر حرکت ها تفاوت ایجاد می کند، هدف و محتوای آن است.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: در جهان بسیاری‌ها به امر نظامی‌گری مشغول هستند اما آنچه حرکت شما را مفتخر و مزین به جهاد فی سبیل‌اله می‌کند، آن نیت الهی شماست.

وی یادآور شد: نیروهای مسلح  مادامی که وظیفه‌شان را همراه با بصیرت الهی انجام دهند در مسیر جهاد در راه خدا هستند.

صحرایی تصریح کرد: ما راه جهاد و شهادت را با بصیرت انتخاب می‌کنیم و این یک تفاوت بی‌بدیل میان زندگی الهی و زندگی مادی است.

این مقام عالی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امروز همه ایرانیان با افتخار یاد و خاطره حماسه بزرگ فتح خرمشهر را گرامی داشته‌اند، عنوان کرد: انقلاب اسلامی به تعبیر زیبا و حکیمانه رهبر معظم انقلاب، خرمشهرها در پیش دارد و همه باید برای فتح خرمشهرهای بعدی خود را آماده کنیم.

 دکتر صحرایی تاکید کرد: سرباز انقلاب هیچگاه خسته نمی‌شود و با قامتی استوار و اراده‌ای پولادین تا انتهای لشکر دشمن را هدف می‌گیرد.

  • منبع خبر : http://fna.ir/3cvn6t