جمع شهدای مدافع سلامت در کرمانشاه به هشت نفر رسید.

به گزارش کربلائیان، عذرا ابراهیمی کمک پرستار بخش کرونا در بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه بود که پس از ابتلاء به این بیماری و تحمل یک هفته‌ای آن، در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان طالقانی جان خود را از دست داد.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه طی پیامی به شرح زیر مصیبت وارده را به مجموعه کادر درمان و همکاران این مدافع سلامت تسلیت گفت:

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

عروج مدافع سلامت و همکار گرامی بیمارستان آیت الله طالقانی شادروان عذرا ابراهیمی، شوک و درد بزرگ دیگری برای جامعه خدمتگزاران سلامت مردم بود.

از دست دادن دو همکار ایثارگر به فاصله کمتر از ۲۴ ساعت، موجب آزردگی و تالم در میان رزمندگان خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا گردید. آنان که سینه خود را در برابر هجوم وحشیانه ویروس سپر کرده و جان و توان خود را در این مصاف سخت به میدان آورده‌اند.

وقت آن است که با بیم شیوع گسترده ویروس در پاییز و احتمال موج نگران کننده بیماری و مرگ هم استانی‌های عزیز، مسؤولان و سیاستگذاران محترم، نظارت‌ها و مراقبت‌های خود را در سطوح مختلف جامعه گسترش داده و با خاطیان و تهدید کنندگان جان مردم با جدیت برخورد نمایند.

حال که وزارت بهداشت برای هر صنف، فعالیت و خدمتی، شیوه نامه‌های مخصوصی را طراحی و اعلام نموده است، جا دارد رعایت این دستورات در همه جا جدی گرفته شود و استان برای کمک به پیشگیری و نجات مردم سختگیرانه تر برنامه ریزی و عمل نماید.

در پایان برای آن مرحومه لطف و رحمت الهی و برای خانواده و همکاران نزدیک آن مرحوم صبر و اجر خواستارم.

دکتر مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه