نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح برگرفته از اسلام است، گفت: این نیروها امروز پشتوانه نظام و انقلاب هستند.

 آیت الله مصطفی علما در دیدار با فرماندهان و نیروهای مسلح که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: امروز آگاهی و بصیرت نیروهای مسلح موجب درخشش آنها در دنیا شده است.

وی افزود: امروز نیروی نظامی ایران در دنیا سخنان زیادی  برای گفتن دارد که این اقتدار از گذشته تا به امروز بی سابقه بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران باید قدرت داشته باشد، تصریح کرد: قدرتمند بودن کشور یکی از اولویت های نیروهای نظامی است.

وی با اشاره به قاطعیت امام خمینی(ره) در دنیا، گفت: کشور ما با قاطعیت و توانمندی اسلام توانسته است امروز در تمام دنیا تاثیرگذار باشد و هیچ کاری در منطقه بدون اجازه ایران صورت نمی گیرد.

آیت الله علما با اشاره به وقایع پیش آمده در سوریه ادامه داد: قدرت ایران اسلامی موجب ماندگاری بشار اسد شد که رهبر انقلاب در برابر دنیا ایستادند و فرمودند سوریه باید بماند.

وی با بیان اینکه دهه فجر دهه نور، قرآن و اسلام است، گفت: منشا دستاوردهای انقلاب اسلامی اسلام و اقتدا به پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امروز همه به کشور ما نگاه دارند و کشور ما ام القرا است، بیان کرد: اسلام موجب شده است که انقلاب اسلامی ما چهل سال در سایه ولایت روز به روز موفق تر باشد.

وی نیروهای نظامی را پشتوانه های نظام و انقلاب دانست و عنوان کرد: حضو شما موجب رعب و وحشت دشمن است و آن چیزی که همه ما را به موفقیت می رساند در خدمت اسلام بودن است.

آیت الله علما با اشاره به اوضاع کرمانشاه قبل از انقلاب اسلامی اظهار داشت: تمام مقدرات کشور و وزاتخانه های حساس ما در اختیار مستشاران خارجی بود و ۶۰ هزار مستشار خارجی در کشور ما جولان می دادند.

وی با بیان اینکه کشور ما کجا بوده و امروز به کجا رسیده ایم، گفت: امروز ایران یک کشور مقتدر، دارای نیروهای نظامی مکتبی و مردم مومن است.