نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: امثال شهید صیاد شیرزای ذخیره‌های نظام بودند.

به گزارش کربلائیان و به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در کرمانشاه ، آیت‌الله مصطفی علما در آیین گرامیداشت سالروز شهادت سپهبد شهید صیاد شیرازی که در محل ستاد فرماندهی لشکر ۸۱ زرهی کرمانشاه برگزار شد، از شهید صیاد شیرازی به عنوان ذخیره انقلاب اسلامی یاد نمود که معنویت را در ارتش گسترش داد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: فضایل امثال صیاد را باید برای نسل های آینده بازگو کنیم زیرا این شخصیت در کشور کم نظیر بود.

نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه افزود: یکی از خصوصیات امام راحل(ره) این بود که با امثال شهید صیاد و شهید قرنی در ارتباط بود و انصافاً صیاد شیرازی شخصیت کم نظیری بود که نقش تعیین کننده‌ای در پیروزی رزمندگان ایرانی داشت.

علما تصریح کرد: شهید صیاد در زمان طاغوت با استفاده از موهبت دین و مذهب در ارتش روشنگری می‌کرد؛ در ارتش از این گونه شخصیت‌ها خوشبختانه زیاد داریم و باید بدانیم امثال حاج قاسم، صیاد و سپهبد قرنی حقیقتاً بی‌نظیر بودند.

وی با اشاره به شخصیت شهید صیاد شیرازی و نوع تفکر وی گفت: می‌بینیم دشمن با فکر این افراد کار داشته و فکر امثال صیاد باعث اذیت و آزار دشمنان شده است و به خاطر تفکر بالای او و این که مطیع امامین است او را به شهادت می‌رسانند.

وی با اشاره به روز فناوری هسته‌ای افزود: اگر امروز جزو کشورهای مطرح دنیا در فناوری هسته‌ای هستیم به برکت خون شهدا و مدیریت مقام معظم رهبری است و باید قدر این موقعیت گرانقدر را بیش از پیش بدانیم.