معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بزرگ انقلاب در پارک شاهد و با حضور دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد

مظفر تیموری از برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فجر و ششمین دوره استانی آن در بهمن ماه خبر داد و اظهار داشت: همزمان با ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی جشنواره فیلم فجر، جشنواره موسیقی فجر، جشنواره تئاتر فجر و جشنواره مد و لباس برگزار می شود.

وی افزود: مراسم افتتاحیه این جشنواره در نخستین روز دهه فجر با حضور دست اندرکاران یکی از فیلم هایی که قرار است در جشنواره اکران شود، برگزار می‌شود.

معاون هنری و سینمایی  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه فیلم های سینمایی این جشنواره از ۱۲ تا ۱۸ بهمن ماه در سینماهای آزادی، فرهنگ، بیستون هتل پارسیان اکران می شود، گفت:  این فیلم های سینمایی روزانه در سه سانس اکران می شود در مجموع ۱۴ فیلم در این سینماها اکران خواهد شد.

وی همچنین از اکران ۵ فیلم کودک و نوجوان نیز در سانس ۱۰ تا ۱۲ سینما آزادی به صورت رایگان خبر داد و تصریح کرد: قیمت بلیت جشنواره فیلم فجر از سوی سازمان سینمایی کشور ۱۵ هزار تومان در نظر گرفته شده بود که در استان کرمانشاه به منظور رفاه حال مردم در آستانه چهل سالگی انقلاب ۱۰۰۰۰ تومان قیمت‌گذاری شده است.

تیموری عنوان کرد: در کنار اجرای این جشنواره برنامه‌های تئاتر خیابانی نیز با موضوع انقلاب برگزار می‌شود و نمایشگاه عکس انقلاب در نگارخانه شهید آوینی به مدت یک هفته برپا می‌شود.

وی از برپایی نمایشگاه دستاوردهای بزرگ انقلاب در پارک شاهد با حضور سایر دستگاههای اجرایی خبر داد و افزود: همچنین در سطح شهرستان ها برنامه های شاخص جشن پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه همچنین به راه اندازی کارناوال های هنری در شهر کرمانشاه خبر داد