مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه گفت: فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» در سینماهای آزادی و بیستون هتل پارسیان کرمانشاه اکران خواهد شد.

محمدجواد کنجوری مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه اظهار کرد: فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی‌فر و تهیه کنندگی حبیب والی‌نژاد که بهترین فیلم جشنواره فجر  ۱۴۰۰ است از ۱۸ اسفندماه در سینماهای آزادی و بیستون هتل پارسیان کرمانشاه اکران خواهد شد.

وی افزود: اولین ساخته حجازی‌فر در چهلمین جشنواره فیلم فجر با تحسین منتقدان و مخاطبان زیادی مواجه شد و توانست در ۱۴ رشته کاندید و ۵ سیمرغ بلورین از جمله سیمرغ «بهترین فیلم» این دوره را دریافت کند.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه ادامه داد: این فیلم سینمایی با پرداختی متفاوت، به بخش‌های مختلفی از زندگی شهید باکری می‌پردازد که محصول سیمافیلم و بنیاد روایت فتح بوده و پخش آن بر عهده موسسه بهمن سبز حوزه هنری است.

وی افزود: امکان اکران سیار این فیلم در شهرستان‌ها و مراکز فاقد سینما در سطح استان نیز فراهم است و علاقمندان و سازمان‌ها می‌توانند در این زمینه با دفتر امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه مکاتبه کنند.

کنجوری گفت: هادی حجازی‌فر، ژیلا شاهی، وحید حجازی‌فر، معصومه ربانی‌نیا، وحید آقاپور و روح‌الله زمانی، بازیگران این فیلم هستند.

وی در پایان، افزود: در تلاش هستیم مراسم اکران مردمی فیلم مذکور با حضور بازیگران و عوامل اجرایی آن تا پیش از نوروز ۱۴۰۱ در کرمانشاه برگزار شود.

  • منبع خبر : https://www.farsnews.ir/kermanshah/news/14001216000052