نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: مسئولان باید بدانند که بدهکار انقلاب اسلامی ایران و خونهای پاکی که برای آن ریخته شده هستند.

به گزارش کربلاییان،آیت الله مصطفی علما در نشست شورای سیاست گذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: مسئولان نباید لحظه از خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران غافل شوند و کوتاهی آنها غیر قابل توجیه است، چرا که  در مقابل خون پاک شهدا مسئول  و پاسخگو هستند.

وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی به برکت  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت و عظمت قرار گرفته، افزود: پیشرفت کشور ثمره جانفشانی شهدای والامقام و ایثارگری و تلاش میلیون ها مومن و از خودگذشتگی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بیان کرد: در هشت سال دفاع مقدس عزیزترین جوانان جان خود را برای حفظ و حراست از این نظام مقدس تقدیم خداوند کردند و امروز همه این موارد باعث می شود که بار بزرگی بر دوش کسانی که در این نظام مقدس مسئولیت می گیرند، وجود داشته باشد.

وی عنوان کرد: مسئولان باید بدانند که بدهکار انقلاب اسلامی ایران و خونهای پاکی که برای آن ریخته شده هستند و باید هر کاری که از دستشان می‌آید برای عزت و پیشرفت این انقلاب و نظام اسلامی انجام دهند.