مدیر جدید امور سینمایی استان کرمانشاه با حکمی از طرف «موسسه بهمن سبز» منصوب شد.

به گزارش کربلاییان، با صدور حکمی از سوی «موسسه هنری بهمن سبز» آقای «محمدجواد کنجوری» به عنوان مدیر جدید امور سینمایی استان کرمانشاه منصوب شد.

کنجوری از فعالین خوش سابقه حوزه رسانه و هنر کرمانشاه است و پیش از این نیز  سردبیر خبرگزاری فارس استان کرمانشاه بوده است.

از دیگر سوابق وی می‌توان به فعالیت در جبهه فرهنگی انقلابی استان، سازمان هنری و فرهنگی اوج و قرارگاه فضای مجازی استان کرمانشاه اشاره کرد.

لازم به ذکر است که موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز از دهه ۷۰ شمسی به عنوان زیر مجموعه حوزه هنری فعالیت خود را آغار کرده، این روزها یکی از مهمترین سینماداران ایران و صاحب ۱۰۰ سالن است. از سال ۹۲ و با ایجاد تغییرات اساسی در سیاست‌گزاری حوزه هنری برای سپردن اداره سینماها به این مرکز، این موسسه فرهنگی تبلیغاتی نقشی مهم در عرصه توزیع و اکران فیلم بازی می‌کند.

افزایش ظرفیت سینماهای حوزه هنری از طریق بازسازی، نوسازی و تجهیز سینماها، گسترش فعالیت‌های بازرگانی، ترویج نگاه تخصصی به حوزه پخش، نمایش آثاری که از نظر مضمونی با سیاست‌های کلان حوزه هنری همسو باشند و حمایت از اکران فیلم‌های مربوط به سینمای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تولیداتی که فرهنگی اسلامی- ایرانی را ترویج می‌کنند از اولویت‌های موسسه بهمن سبز است.

انتهای پیام/ح