به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کربلائیان به همّت خيّرين مدرسه‌ساز، بنياد علوي و اداره نوسازي مدارس؛ مدرسه غیر دولتی علوی در سرفیروزآباد افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کربلائیان در آیین افتتاح یک واحد آموزشی در منطقه سرفیروز آباد شهر کرمانشاه، که پیش از ظهر امروز با حضور برخی مسئولین استانی و محلی برگزار شد، بر اهمیت دانش آموزان به عنوان یکی از بهترین عناصر انسانی برای تببین دستاوردهای انقلاب تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت کلمه رب افزود: حدود هزار مرتبه کلمه رب در قرآن آمده و این از اهمیت تربیت در دین مبین اسلام حکایت دارد.
وی ضمن اشاره به خدمات گسترده انقلاب اسلامی گفت: بعد از انقلاب هزار مرتبه نسبت به گذشته رشد کرده‌ایم و همه می‌بینیم نظام اسلامی و حکومت اسلامی خدمات بی‌نظیری ارائه کرده، لذا باید مردم در جریان این خدمات گسترده انقلاب قرار گیرند.
آیت الله علما تصریح کرد: امروز قدرت ایران یک قدرت مثال زدنی است، همین منطقه سرفیروز آباد چقدر نسبت به گذشته عوض شده و ترقی کرده؟ متأسفانه این گرانی ها نمی‌گذارد مردم بفهمند چه خدماتی شده، هر چند مردم خیلی خوب تفاوت‌ها احساس می‌کنند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با دعوت از مسئولین برای حضور در منطقه سرفیروز آباد اظهار داشت: مسئولین محترم استان باید در این منطقه بیشتر حضور داشته باشند، زیرا دولت خیلی خوب با جان و دل کار می کند، و در صدد است مشکلات مردم را حل کند، مطمئن باشید کوتاهی نیست.
ایشان پیرامون اهمیت انقلاب اسلامی خاطرنشان ساخت: برای استمرار این انقلاب بهترین جوان‌ها داده شد، لذا امروز به برکت خون همان شهدا هیچ قدرتی جلودار ایران نیست، آمریکا از موشک و بمب نمی‌ترسد، از قدرت نفوذ کلمه ایران می‌ترسد.
امام جمعه کرمانشاه یاد آور شد: خیلی از مشکلات با همت بلند مسوولین و همراهی مردم قابل حل است، لذا همه ما مسئولیت داریم.