نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بر لزوم حفظ محتوای اسلامی بودن انقلاب تاکید کرد و گفت: انقلاب اسلامی از متن و برگرفته از اسلام است.

به گزارش کربلاییان،آیت الله مصطفی علما روز سه شنبه در همایش پرچمداران بصیرت که در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: عالمان ما متکی به خداوند و پیامبر(ص) و ائمه اطهار هستند.

وی افزود: قرآن رسول خدا را به عنوان اسوه معرفی کرده است و این به معنای جامعیت است و باید بتوانیم این اسوه را در خود و اجتماع پیاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: امروز محتوای اسلامی بودن لازم است و اگر آن محتوای اسلامی بودن انقلاب انجام شود مشکلات جامعه حل می‌شود.

وی با بیان اینکه آن چیزی که تا به امروز و بعد ها ما را نگه می دارد محتوای اسلام است، تصریح کرد:  امام خمینی(ره) زمانی که انقلاب را آغاز کرد هیچ  تجهیزاتی در دست نداشت ولی با ایمان و توکل به خدا و بصیرت توانست انقلاب را به پیروزی برساند و دنیا را با محتوای اسلام تسخیر کند.

آیت الله علما با بیان اینکه آن چیزی که امام را پیروز کرد ایمان بود، تصریح کرد: مردم اسلام را در علما و روحانیت می بینند و ما باید این محتوا را حفظ و در خود پیاده کنیم.

وی ادامه داد: تحریم‌ها و مشکلاتی که دشمن برای انقلاب اسلامی به وجود میآورد همه نشان از زنده و پویا بودن انقلاب است و انقلاب همواره با قدرت ایستاده است و چهل سال  امریکا را دور نگه داشته است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه انقلاب توانمند، بالنده، نیرومند و قوی است، بیان داشت: انقلاب اسلامی انقلابی است که از متن اسلام است و اسوه آن رسول خدا است، توانست شرق و غرب را متحیر کند.

وی عنوان کرد: اگر ما به درستی محتوای اسلام را همچون امام راحل و مقام معظم رهبری پیاده کنیم دشمنان را خوارتر و ذلیل تر می کنیم.

آیت الله علما در آخر بیان داشت: عمل به محتوای اسلامی بودن نظام بسیار مهم است و امروز ما مسئول جوانان هستیم و باید جوانان پای کار را برای انقلاب اسلامی تربیت کنیم