مسئول گروه جهادی «خشت‌های مهربانی» کرمانشاه گفت: این گروه جهادی با وقوع سیل در لرستان در همان روزهای ابتدایی برای خدمت‌رسانی به مردم وارد این استان شد.

بهزاد شهبازی در گفت‌وگو با کربلاییان اظهار داشت: گروه جهادی خشت‌های مهربانی کرمانشاه با استقرار آشپزخانه در روستای «چم مهر» در بخش مرکزی شهرستان پلدختر اقدام به پخت روزانه ۱۵۰۰ پرس غذای گرم کرد.

وی افزود: دفن احشام و حیوانات غرق شده جهت جلوگیری از شیوع وبا، کمک به مردم جهت درآوردن وسایل زندگی از زیر آوار و کمک به آب و فاضلاب روستایی جهت ترمیم آب شرب روستا از دیگر خدمات این گروه جهادی است.

مسئول گروه جهادی خشت‌های مهربانی کرمانشاه از ساخت دوازده سرویس بهداشتی و نصب در روستا چم مهر از سوی این گروه جهادی خبر داد و گفت: پیگیری از نهادهای مربوطه جهت ترمیم راه ارتباطی روستا از دیگر اقدامات است.

شهبازی با اشاره به اسکان شبانه‌روزی ۱۵۰ جهادگر استان کرمانشاه در مناطق سیل‌زده لرستان عنوان کرد: شناسایی دقیق تعداد خانوار و توزیع اقلام براساس این شناسایی، توزیع تمامی وسایل مورد نیاز از جمله پتو، موکت، کپسول گاز، قابلمه، ظروف آشپزخانه و مواد خوراکی از دیگر خدمات این گروه جهادی است.

مسئول گروه جهادی خشت‌های مهربانی کرمانشاه بیان کرد: پس از استقرار و بررسی‌های به عمل آمده با توجه به حجم بالای خسارات، در روستای چم مهر از توابع شهرستان پلدختر مستقر شدیم و عملیات امدادرسانی را آغاز کردیم و به مدت سه ماه در این روستا به منظور خدمت رسانی بهتر مستقر خواهیم بود.