معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: طرح تابستانی نشاط معنوی در ۱۵ امامزاده و بقعه متبرکه در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام مهدی توسلی در این خصوص اظهار داشت: این طرح در بقاع سیده فاطمه(س) کرمانشاه، مسجد صاحب الزمان(عج) کرمانشاه، احمد بن اسحاق(ع) سرپل‌ذهاب، امامزاده احمد(ع) سنقر و کلیایی، امامزاده ابراهیم(ع) کنگاور، امامزاده باقر(ع) گودین، امامزاده مهدی(ع) هرسین، امامزاده باقر(ع) بیستون برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان از وظایفی است که توسط ادارات کل اوقاف با عنوان طرح «نشاط معنوی» صورت گرفته است و در این طرح تلاش شده تا زمینه حضور کودکان و نوجوانان در امامزادگان و بقاع متبرکه فراهم شود.

 معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این طرح از  ۱۰ تیرماه آغاز و تا ۲۹ مرداد ماه ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: این طرح با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر برنامه‌ریزی برای ارتقاء سطح معارفی و اعتقادی نسل جوان و تبدیل بقاع متبرکه به قطب‌های فرهنگی جامعه با هدف بهینه‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان و ارتقاء بنیه اعتقادی، دینی، اخلاقی و ارزش‌های انقلاب اسلامی آنان در استان اجرا می‌شود.