پیکر شهید مدافع حرم محمد قنبریان اعزامی از سپاه قائم آل محمد(عج) سمنان پس از دو سال کشف و شناسایی شد که جزئیات استقبال از این شهید به‌زودی اعلام می‌شود.

پیکر شهید مدافع حرم «محمد قنبریان» اعزامی از سپاه قائم آل محمد(عج الله تعالی فرجه و الشریف) سمنان پس از دو سال کشف و شناسایی شد.

با تلاش‌های شبانه‌روزی و مستمر گروه تفحص نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیکرهای پاک و مطهر پنج‌ نفر از شهدای ایرانی که حین ماموریت مستشاری در سوریه به شهادت رسیده بودند، کشف و پس از انجام آزمایش‌های دی‌ان‌ای هویت آنان شناسایی شد.

این شهیدان شامل بسیجی شهید سعید انصاری از استان تهران، پاسدار شهید حمید محمدرضایی از استان قزوین، پاسدار شهید محمد قنبریان از استان سمنان، پاسدار شهید سید جواد اسدی از استان مازندران و بسیجی شهید میثم نظری از استان تهران می‌شوند.

شهید محمد قنبریان اعزامی از سپاه قائم آل محمد (عج الله تعالی فرجه و الشریف) در سال ۹۵ و در حین عملیات مستشاری در سوریه مفقود شد و پیکر وی پس از دو سال کشف و شناسایی شد.

گفتنی ست، پیکر مطهر این شهدای والامقام در هفته جاری بر دوش مردم قدرشناس و انقلابی ایران اسلامی در استان های خود تشییع و خاکسپاری می‌شوند.