نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: شعار علیه استکبار جهانی ریشه در قرآن کریم و روایات اهل‌بیت (ع) دارد.

آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نمازجمعه این هفته با اشاره به اینکه نماز، روزه و حج را ولایت مدیریت می‌کند و اگر ولایت نبود این امور هم خاصیت خودشان را نمی‌توانستند بروز دهند گفت: امام خمینی(ره) با صلابت و تدبیر جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز قدس اعلام کردند و هیمنه و قدرت رژیم منحوس صهیونیستی را در منطقه در هم شکستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه  با قدردانی از تمام  شهروندان کرمانشاهی با بیان اینکه همه مسئولان و مردم باید در زمینه تحقق شعار سال کوشش کنند بیان کرد: زنان و دختران در جامعه اسلامی باید بنا بر توصیه امیرالمومنین علی (ع) حیا و عفت را سرلوحه عمل و سبک زندگی خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران رعایت حجاب یک قانون است و باید همگی به آن احترام بگذارند عنوان کرد: آنچه که دین و امیرالمومنین علی (ع) تأکید بر آن دارند به نفع و سود خود ما است.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه پیامبراسلام (ص) و امیرالمؤمنین (ع) در روایات بارها تأکید کرده‌اند که وظیفه همه مسلمانان جهان است که به فریاد مظلومیت‌خواهی شخصی که مورد ستم واقع شده است جواب مثبت بدهند و به فریاد او برسند گفت: طبق این روایات و به حکم این بزرگان بر سر دشمنان و آمریکا فریاد می‌زنیم.

  • منبع خبر : https://tn.ai/2880081