همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی طی حکمی از سوی امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه «طاهر نوروزی» به سمت سرپرست سینما بیستون منصوب شد.

همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی مراسمی در سالن جلسات حوزه هنری استان و باحضور مسؤولان استانی برگزار شد که طی آن طاهر نوروزی از جوانان فعال  و خوش سابقه حوزه رسانه‌ای استان به‌عنوان سرپرست سینما بیستون کرمانشاه معرفی شد.

کلانشهر کرمانشاه دارای ۴ سینمای فعال است که سینما بیستون یکی از زیر مجموعه‌های سینمایی حوزه هنری بوده که در هتل پارسیان کرمانشاه قرار دارد.

گفتنی است، که موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز از دهه ۷۰ شمسی به عنوان زیر مجموعه حوزه هنری فعالیت خود را آغار کرده، این روزها یکی از مهمترین سینماداران ایران و صاحب بیش از ۱۰۰ سالن است.

افزایش ظرفیت سینماهای حوزه هنری از طریق بازسازی، نوسازی و تجهیز سینماها، گسترش فعالیت‌های بازرگانی، ترویج نگاه تخصصی به حوزه پخش، نمایش آثاری که از نظر مضمونی با سیاست‌های کلان حوزه هنری همسو باشند و حمایت از اکران فیلم‌های مربوط به سینمای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تولیداتی که فرهنگی اسلامی- ایرانی را ترویج می‌کنند از اولویت‌های موسسه بهمن سبز است.

  • منبع خبر : https://www.farsnews.ir/kermanshah/news/14010123000221