پویش «سرمشق مهر» جهت حمایت و کمک به دانش آموزان نیازمند و محروم کرمانشاهی به همت مؤسسه بهترین مادر دنیا حضرت زهرا(س) راه اندازی شد.

مهراد معارف وند مسئول مؤسسه بهترین مادر دنیا حضرت زهرا(س) در کرمانشاه به خبرنگار کربلائیان گفت: با شروع سال تحصیلی و مجازی برگزار شدن بسیاری از کلاس ها به دلیل شیوع ویروس کرونا خیلی از بچه های مناطق محروم از این امر دورمانده اند.

وی بیان داشت: آغاز تحصیل برای این دانش آموزان جدای از نیاز به لوازم التحریر منوط به داشتن گوشی و یا تبلت جهت مباحث آموزشی مجازی هست.

معارف وند تصریح کرد: به این منظور پویش «سرمشق مهر» را راه اندازی کردیم تا با جمع آوری کمک های مردمی و خیرین بتوانیم برای ۲۰۰ دانش آموز محروم این مناطق تبلت و بسته ی لوازم التحریر تهیه کنیم.

این فعال فرهنگی خاطرنشان کرد: سهم هر فرد برای شرکت در این امر ۵۰ هزار تومان است که می توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۶۲۱۵۷ و یا کددستوری #۱۳۵۱۸*۷۸۰* اقدام به واریز وجه کنند.

مسئول مؤسسه بهترین مادر دنیا حضرت زهرا(س) کرمانشاه ادامه داد: لوازم مورد نیاز دانش آموزان از اوایل مهرماه توزیع خواهد شد و جمع آوری کمک ها همچنان ادامه دارد.