نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه گفت: کارهای خوبی در کشور و استان انجام شده، اما باید باید همه جانبه تلاش شود تا مشکلات مردم به‌خصوصا در مناطق محروم از بین برود.

آیت‌الله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه امروز در گردهمایی ائمه جمعه استان کرمانشاه که با حضور صحرایی استاندار، حجت الاسلام و المسلمین مفید مسؤول شورای نگهبان استان و امامان جمعه شهرها و مناطق مختلف استان برگزار شد، از رفع مشکلات مردم به عنوان بالاترین کار یاد شد.

وی خطاب به مسؤولان استان، گفت: کارهای خوبی انجام شده، اما باید باید همه جانبه تلاش شود تا مشکلات مردم به‌خصوصا در مناطق محروم از بین برود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه افزود: باید در اعلام مسائل و مشکلات دقیق باشیم، زیرا وقتی مشکلی به صورت دقیق و علمی مطرح شود راه حلی جوامع برای آن می شود متصور شد.

وی تصریح کرد: باید با کمک هم و با عقلانیت جمعی کمک کنیم مشکلات استان با مدیریت درست و علمی برطرف شود، زیرا آن چه باعث عقب‌ماندگی جوامع می‌شود، عدم مدیریت است.

 علما در خصوص اهمیت وحدت برای ارتقای کمی و کیفی استان، خاطرنشان کرد: امام راحل(ره) یکی از اساسی‌ترین سخنانش وحدت بود. زیرا وحدت باعث ثبات و پایداری جامعه می‌شود و باید بدانیم حفظ وحدت مدیریت می‌خواهد.

  • منبع خبر : http://fna.ir/3cfd0a