فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به اقتدار ایران و شکست‌های دشمنان، گفت: دشمنان به‌دنبال ایجاد یک چهره وارونه و بزک‌کرده از رژیم پهلوی هستند.

سرداربهمن ریحانی در همایش حقوق‌دانان بسیجی استان که در محل مجتمع بعثت برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی‌، اظهار داشت: بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب همانطور که امام(ره) و مقام معظم رهبری فرموده‌اند «خودباوری» بود، خودباوری یعنی اینکه به عنوان یک ملت بزرگ می‌توانیم بر جایگاه‌های بلند دست یابیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه دیگر دستاورد بزرگ انقلاب را تشکیل بسیج دانست و گفت: بنا بر فرمایشات امام خمینی(ره) ایجاد بسیج فتح‌الفتوح انقلاب بود، بسیج به هرجا وارد شد مشکلات را حل ‌کرد.

وی افزود: دشمن از فرهنگ بسیجی برگرفته از فرهنگ ناب عاشورایی می‌ترسد؛ تولد بسیج تفرقه را به وحدت، حقارت را به عظمت و ذلت را به عزت تبدیل کرد.

فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان معتقد است، ۴۰ سال عزت و پیش‌روندگی و پیش‌برندگی و غلبه بر توطئه‌ها را مدیون رهنمون‌های امام و مقام معظم رهبری هستیم.

ریحانی در ادامه با اشاره به پیشرفت‌ها و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در زمینه‌های گوناگون و نیز اقتدار ایران و شکست‌های دشمنان، اظهار داشت: دشمنان به دنبال ایجاد یک چهره وارونه و بزک‌کرده از رژیم پهلوی هستند.

وی در پایان با اشاره به نقش مهم حقوقدانان در جامعه، جامعه شهدای قضات و حقوق را جامعه‌ای بزرگ و ارزشمند برای کشور عنوان کرد.