دادستان کرمانشاه: با کسانیکه امنیت جانی مردم را به خطر بیاندازند هیچ مساحمه ای نخواهیم کرد

به گزارش کربلائیان؛ پس از شیوع ویروس کرونا سطح مراقبت های بهداشتی به بالاترین حد رسیده و دستورات مختلفی برای رعایت موازین بهداشتی صادر شده است. از جمله این دستورات پیشگیرانه، مراقبت از انتقال ویروس کرونا به واسطه تماس با وسایل آلوده است که از طریق تماس دست امکان انتقال ویروس را فراهم می کند.

پزشکان اکیدا توصیه کرده اند نسبت به شست و  شوی دست ها و یا استفاده از دستکش در مراکز پر خطر. از همین رو طی ابلاغیه صورت گرفته تمامی جایگاه های عرضه سوخت موظف به تامین دستکش یا نایلون جهت سوختگیری شده اند.

وزیر ارتباطات طی توئیتی پمپ بنزین ها، بیمارستان ها و سوپرمارکت ها را بر اساس داده های آماری پر خطر ترین مراکز اعلام کرد. همچنین چند روز قبل فعالین فرهنگی استان طی نامه ای از دادستان در خواست برخورد با اخلالگران در چرخه توزیع اقلام بهداشتی و کسانیکه سلامت مردم را به خطر می اندازند را داشتند.

لذا دادستان کرمانشاه طی چندین بازدید که از واحد های مختلف خبازی و جایگاه های سوخت داشت، شب گذشته دستور پلمپ دو جایگاه عرضه سوخت را داد و اعلام کرد که با کسانیکه امنیت جانی مردم را به خطر بیاندازند هیچ مسامحه ای نخواهیم کرد.

  • نویسنده : ح.د