مسئول بسیج دانشجویی کرمانشاه از برگزاری یازدهمین دوره خط امام(ره) استانی با محوریت تربیت نیروی تراز انقلاب خبرداد و گفت: بیش از ۱۲۰ دانشجو دانش‌پژوه وخادم به مشهد مقدس اعزام شدند.

صلاح‌الدین قره‌تپه با بیان اهداف دوره خط امام(ره) و توجه هرچه بیشتر به تربیت دانشجویان تراز انقلاب؛ این دوره را به دلیل استفاده از اساتید مجرب کشوری منحصر به فرد دانست و اظهار داشت: این دوره هر سال با حضور پر رنگ دانشجویان استان کرمانشاه، با محوریت تربیت نیروی تراز انقلاب به همت بسیج دانشجویی استان کرمانشاه و همکاری دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه  با بیان اینکه در یازدهمین دوره خط امام (ره) استانی، سرفصل‌هایی مانند گفتمان امامین انقلاب برگرفته از کتاب انسان ۲۵۰ ساله و طرح کلی تدریس خواهد شد بیان کرد: یکی از مهمترین رویکرد‌های بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در این دوره، محوریت قراردادن شعار سال و مطالبه‌گری در حوزه رونق تولید و اقتصاد مقاومتی است که با حضور مسئولان استانی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه علاوه بر این کلاس‌ها، برنامه‌های معرفتی، کارگاه‌های تشکیلاتی و برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی نیز در این دوره برگزار خواهد شد عنوان کرد: بیش از ۱۲۰ دانشجوی استان کرمانشاه اعم از برادران و خوهران در این دوره شرکت کرده‎اند.

قره‌تپه با اشاره به اینکه در دوره‌های خط امام(ره) مباحث معرفتی، بصیرتی، تربیتی و تشکیلاتی و مهارتی به دانشجویان شرکت‌کننده ارائه می‌شود تصریح کرد: دوره خط امام(ره) استانی در سطح بالایی اجرا می‌شود که سخنرانان این دوره‌ها از اساتید مطرح کشوری انتخاب شدند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه  با بیان اینکه رسالت بسیج دانشجویی، توانمند سازی و نقش آفرینی دانشجویان در حل مسائل استانی و کشوری است بیان کرد: بسیج دانشجویی کرمانشاه در دوره خط امام(ره) استانی امسال تلاش خود را با این رویکرد مضاعف کرد تا یازدهمین سال از دوره خط امام (ره) بر مبنای گفتمان امامین انقلاب اسلامی مبتنی بر نقشه راه مسیر پیش روی انقلاب اسلامی برگزار کند.

وی یازدهمین دوره خط امام (ره) دروازه‌ای برای ورود دانشجویان به عرصه نقش آفرینی تشکیلاتی با رویکرد شناخت مسائل نظام و پاسخ یابی برای مسائل با تمرکز بر گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری خلاقانه به همراه اقدام جهادی دانست و بیان کرد: دانش‌پژوهان پس از شرکت در دوره در هسته‌های مطالعاتی، رشد و کادرسازی، گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری و اقدام جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه ساماندهی خواهند شد.