رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: خانواده شهدا بزرگ‌ترین سرمايه‌ ملت و انقلاب هستند، لذا بايد ديدار با خانواده‌های معظم شهدا را به ‌عنوان يک وظيفه اسلامی در جامعه فرهنگ‌سازی کنیم

حجت‌الاسلام سید‌جواد حسینی‌کیا پیش از ظهر دیروز با خانواده‌های شهدا عربعلی رنجبر، جهانشاه حسنی، بخشعلی‌ قلی‌جامع، جعفر حشمتی و عیسی دبیریان دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در حاشیه این سرکشی‌ها، اظهار داشت: تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران به منزله گرامی داشت قطره قطره خون پاکی است که شهدای گرانقدر برای دفاع از آرمان‌های این نظام و این انقلاب فدا کردند.

وی افزود: خانواده شهدا بزرگ‌ترین سرمایه‌ ملت و انقلاب هستند، لذا باید دیدار با خانواده‌های معظم شهدا را به ‌عنوان یک وظیفه اسلامی در جامعه فرهنگ‌سازی کنیم.

نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهدا و ایثارگران با تقدیم جان و مال خود حماسه‌های بی‌نظیری را  آفریدند و امروز ما نیز وظیفه داریم پاسدار خون‌های پاکی باشیم که امنیت کشور را برای همه ما رقم زدند.

وی گفت: پایبندی به اصول اسلام و ارزش‌های انقلاب نخستین شاخص انقلابی بودن هر فردی است و این شاخص مهمی است که شهدا آن را به خوبی در اولویت اول زندگی خود قرار دادند و به همین خاطر نیز به سعادت ابدی رسیدند.

گفتنی است، در پایان این دیدارها از خانواده شهیدان والامقام عربعلی رنجبر، جهانشاه حسنی، بخشعلی‌قلی جامع، جعفر حشمتی و عیسی دبیریان تجلیل به عمل آمد.