نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: حضور خدام آستان قدس در استان موجب برکت و نیز ترویج فرهنگ رضوی است.

 آیت الله مصطفی علما در جلسه برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید در دهه کرامت ضمن اشاره به آیات قرآن اظهار داشت: خداوند به رسولش فرمود ای پیامبر اعلام کن اجر و مزدیبرای ۲۳ سال رسالت و هدایت از شما نمی‌خواهم مگر اینکه محبت خودم و اهل بیت را از شما خواستارم.

وی با اشاره به برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید، افزود: لازم است در طول سال برنامه ریزی هایی برای چنین مراسم هایی داشته باشیم چرا که آثار و برکت این برنامه‌ها برای زنده نگهداشتن اسلام بسیار زیاد است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه حضور پرچم امام رضا (ع) و خدام رضوی را در دهه کرامت، برکت برای استان دانست و خاطر نشان کرد: این پرچم چون منصوب به آل رسول (ص) و حضرت رضا (ع) است از نظر ما محترم و قابل احترام است.

وی ادامه داد: همین احترام به آل الله باعث هدایت، اسلامی بودن و بقا و استحکام کشور ما شده است.

آیت الله علما عنوان کرد: اسلام سرنخ‌های زیادی برای هدایت بشر دارد و باید از این سوژه‌ها برای پیشرفت و توسعه در همه امور استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: دین خدا و اسلام با حفظ شعائر آن زنده است و در این خصوص در آیات قرآن خداوند اشاره فرمودند مکه را برای حفظ شعائر دین قرار دادم، لذا برگزاری چنین مراسم هایی باید در راستای حفظ این مهم به بهترین نحو اجرا شود.