ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه در محکومیت جشنواره ضدارزشی قصرشیرین بیانیه‌ای صادر کرد.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه در محکومیت جشنواره ضدارزشی قصرشیرین بیانیه‌ای صادر کرد و در آن خواستار برخورد با عاملان آن شد.

متن بیانیه مذکور بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوره‌ توبه‌، آیه ۱۱۲ می‌فرماید ‘‘آمران به‌معروف‌ و‌ نهی‌کنندگان‌ از‌ منکر، حافظان حدود و مرز‌های الهی، مؤمنان حقیقی اند و بشارت ده (به اینچنین مؤمنان)‘‘

رسول اکرم (ص) فرمودند: همانا خداوند مؤمنین ضعیف بی دین را دشمن دارد. پرسیدند: مؤمنی که دین ندارد کیست؟ فرمود: کسی که از ترس نهی از منکر نمی‌کند.

امام خمینی (ره): بزرگترین فاجعه برای ملت ما این وابستگی فکری است که گمان می‌کنند همه چیز از غرب است و ما در همه ابعاد فقیر هستیم و باید از خارج وارد کنیم.

حرکت روز چهارشنبه بیست و چهارم بهمن‌ماه جاری جمعی از بانوان شهرستان قصرشیرین در حضور مسئولین کشور و استان و شهرستان با اقدام به حرکات ورزشی بی‌شباهت به رقص نبوده است؛ بی شک امروز که انقلاب اسلامی نیاز به تقویت بنیه معنوی خود دارد و باید توسط مسئولین معنوی، سیاسی و فرهنگی راه‌های گسترش فرهنگ دینی پایه ریزی و تقویت شود، متأسفانه هر از چندگاهی به مناسبت‌های مختلف و به بهانه‌های خاصی فرهنگ ضدارزشی و غربی که با هدف از بین بردن هویت اسلامی و انقلابی ملت ایران به‌وسیله بدخواهان برنامه ریزی شده و توسط‌ مسئولین این دولت ترویج می‌گردد هویدا می‌شود.

حال چطور مسئولین ورزشی و فرهنگی استان به خود اجازه ‌می‌دهند برای خوش آمد گویی به فردی که جایگاه مسئولیتی درجه چندمی در وزارت ورزش و جوانان کشور دارد، اقدام به برپایی رقص زنان به بهانه حرکات ورزشی کنند.

برخود لازم می‌دانیم که حرکت زشت و ضدفرهنگی و متأسفانه مروج فرهنگ ضددینی و ضدارزشی را محکوم و نکات زیر را به اطلاع مردم غیور و شهید پرور استان کرمانشاه و شهرستان قصر شیرین برسانیم:

۱٫ حرکت ضداخلاقی رقص زنان در پارک شهدای بسیج شهر قصرشیرین، که قدمگاه شهدای گرانقدر زیادی بوده‌ است به مثابه اهانت به خون مقدس شهدا و خانواده معزز آنان است.

۲٫ حرکت ضددینی رقص زنان در پارک شهدای بسیج شهر قصرشیرین، اهانت به زنان غیور و با حیا و با عفت کرد استان کرمانشاه و‌ شهرستان است که در دامن پاک زنان با عفت و با حیا این استان ۹۸۰۰ شهید تقدیم نظام مقدس کرده است.

۳٫ حرکت ضدارزشی رقص زنان در پارک شهدای بسیج شهر قصرشیرین، اهانت به غیرت مردان می‌باشد که نوامیس آنان را به عنوان عروسکان در دید مردم قرار داده اند.

۴٫ حرکت ضدارزشی رقص زنان در پارک شهدای بسیج شهر قصرشیرین، اهانت به ساحت مقدس شهدای گرانقدر دفاع از امنیت مرزهای این نظام مقدس است که در ۲۴ بهمن ماه در جاده خاش – زاهدان توسط گروه‌های تکفیری به شهادت رسیدند.

۵٫ حرکت ضدارزشی رقص زنان در پارک شهدای بسیج شهر قصرشیرین، نماد تفکر لیبرالی و غرب‌گرایانه تعدادی از مسئولین سیاسی، فرهنگی و ورزشی است که مروج فرهنگ دشمنان این نظام و انقلاب یعنی آمریکا می‌باشد، که برخلاف نظر بنیان گذار انقلاب اسلامی است.

۶٫ حرکت ضدارزشی رقص زنان در پارک شهدای بسیج شهر قصر شیرین، اهانت به اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی آن هم در چهلمین سالروز پیروزی آن است.

ستاد امر به معروف به استناد ماده ۱۶ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر برخورد لازم می‌داند از مسببین حرکت ضددینی و ارزشی و ضداخلاقی پاسخ خواسته و در صورت عمدی بودن موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری لازم به عمل آورد و در صورت غیرعمد بودن باید مسببین استعفا دهند.

و از دستگاه قضایی استان درخواست رسیدگی موضوع را تا حصول نتیجه و برخورد قاطع با عامل یا عاملان که باعث تشویش اذهان عمومی و مردم شهید پرور استان و شهرستان قصر شیرین شده اند را داریم.

از استاندار به عنوان قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر خواسته می‌شود با دست اندر کاران برگزاری مراسم که از بدنه اداری استان می‌باشند برخورد لازم صورت گیرد