نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه بر سرلوحه قرار دادن حرکت انقلابی در تمام امور تاکید کرد.

آیت الله مصطفی علما عصر شنبه در شورای اداری استان کرمانشاه اظهار داشت: همانطور که امام (ره) در وصیت نامه خود بالاترین خدمت را خدمت به مردم عنوان کرد ما نیز باید بتوانیم به جامعه و اجتماع با خلوص نیت خدمت کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه افزود: امام (ره) همواره تاکید می‌کرد که القاب مختلف را برای من به کار نبرید بلکه به من بگویید «یک خدمتگزار» و این بزرگترین درس برای ما محسوب می‌شود که به نظام و مردمی خدمت کنیم که پشتوانه آن اسلام است.

وی به دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: در این دیدار رهبر انقلاب نکاتی را یادآور شدند که از جمله مهم‌ترین آن توجه به ذکر و تقوا بود که رهبر بر آن تاکید فراوان داشتند.

آیت الله علما خاطر نشان کرد: نماز جمعه ذکر است و ذکر هم مایه بیداری انسان است.

امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: علمای اخلاق غفلت را سم مهلک و کشنده می‌دانند و علت تمام گرفتاری‌ها و اشتباهاتی که از انسان سر می‌زند غفلت است.

وی بیان داشت: کسی که می‌خواهد جانشین خدا باشد باید ذکر خدا را به جا بیاورد و اگر به این مهم توجه کند رانت، رشوه، ارز، سکه و… برای آنها معنا ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه یادآور شد: آنچه انسان را حفظ می‌کند و برای انسان سرمایه عظیمی محسوب می‌شود تقوا است و به همین جهت در هر نماز جمعه در هر دو خطبه امر به تقوا می‌شود.

آیت الله علما تقوای امام (ره) را مثال زدنی عنوان کرد و گفت: امام به واسطه سرمایه ذکر و تقوا کار را به جایی رساند که امروز شرق و غرب تسلیم نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه نماز جمعه نقش اساسی در انسان سازی دارد، افزود: باید چاشنی تمام شئون نظام حرکت انقلابی باشد چرا که بدون این حرکت هیچ پیشرفتی محقق نخواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: به واسطه همین حرکت انقلابی امروز ایران اسلامی به عنوان یک قدرت بزرگ به جهانیان معرفی شده است و دشمنان در خصوص ایران قادر به تصمیم‌گیری نیستند.