مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: بیش از ۲۰ هزار نفر برای شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در این استان ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش کربلاییان،حجت الاسلام آیت عباسیان صبح امروز یکشنبه در جلسه ستاد برنامه ریزی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم استان کرمانشاه، اظهار داشت: سال گذشته برای شرکت در این طرح ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر ثبت نام کردند که امسال بیش از ۲۰ هزار نفر در این آزمون شرکت کننده داریم.

وی افزود: امسال نیز استان کرمانشاه در کشور به لحاظ ثبت نام رتبه سوم را به خود اختصاص داد که نسبت به جمعیت رتبه اول را دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه آزمون کتبی این رویداد بزرگ در روز پنج شنبه ۹ اسفندماه برگزار خواهد شد، گفت: باید تلاش کنیم که همه شرکت کنندگان بتوانند در آزمون شرکت کنند.

وی عنوان کرد: هیچ اتفاق قرآنی در سطح استان به اندازه این رویداد شرکت کننده نداشته است و می توان گفت به این لحاظ یک المپیاد بزرگ است.

حجت الاسلام عباسیان تصریح کرد: با توجه به گستردگی این کار لازم است روز آزمون همه دستگاههای اجرایی با یک همدلی و همکاری دست به دست هم دهند تا بدون هیچ مشکلی این آزمون برگزار شود.