مسئولان دولتی استان کرمانشاه نشست ستاد فعالان اقتصادی استان با سعید جلیلی، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی را تحریم و فعالان اقتصادی را تهدید کردند که در این جلسه حاضر نشوند.

به گزارش کربلاییان‏‏ نشست فعالان اقتصادی استان کرمانشاه امروز پنجشنبه با حضور سعید جلیلی،  نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور برخی فعالان اقتصادی استان برگزار شد، مسئولان دولتی استان که معمولا برای رده های پایین همه به صف می شوند هیچکسی حضور نداشت.

همچنین در جلسه مذکور که به بررسی بیانیه مهم رهبر معظم انقلاب برای تبیین موضوعات اقتصادی در گام دوم انقلاب برگزار شده بود مسائل مهمی مطرح شد که لازم بود مسئولان اجرایی حتما از آنها برای پیشبرد و تحقق فرامین معظم  له اطلاع داشته باشند و آنها را به کار ببرند که در کمال تاسف دولتی ها این جلسات را تحریم کردند.

عدم حضور مسئولان دولتی به کنار، آنها حتی از فعالان اقتصادی هم گروکشی کرده بودند تا در این جلسات حضور پیدا نکنند!

این موضوع را یکی از فعالان اقتصادی استان مطرح کرد و گفت که ما نامه وام و تسهیلات از دستگاه های دولتی داریم که به ما گفته اند اگر شرکت کنید در این جلسات خبری از تسهیلات نیست.

بی شک تمام مشکلات استان ناشی از  این نگاه سیاست زده مسئولان دولتی است که به جای دید فراجناحی برای موضوعات که لازمه توسعه و پیشرفت است با چنین دیدگاهی این امر نه تنها محقق نمی‌شود بلکه قطعا جز فرصت سوزی در آینده هم چیزی عاید مردم استان نخواهد شد.