تجمع خودجوش مردم کرمانشاه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و در محکومیت جنایت‌های رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی برگزار شد.

به گزارش کربلائیان و به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، حملات وحشیانه رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی در هفته‌های اخیر سبب شهادت تعداد زیادی از مردم فلسطین به ویژه زنان و کودکان شده است تا ظهر امروز مردم کرمانشاه در مقابل مسجد جامع به صورت خودجوش علیه این جنایت‌های ددمنشانه تجمع کرده و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان آن اعلام کنند.

حجت‌الاسلام حجت‌الله فاضلی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه در این مراسم با اشاره به اینکه در مدت این یک هفته تمام امکانات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین و غزه بسیج شده و مردم این سرزمین به خاک و خون کشیده شدند گفت: صهیونیست مردم شهر غزه را در محاصره هوایی و زمینی قرار دادند  و هجمه بر این مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه از هیچ سلاح کشتار جمعی چشم‌پوشی نکردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه با بیان اینکه جوامع بشری غربی در این مدت نسبت به این قضیه سکوت کرده‌اند عنوان کرد: اما جامعه دینی ما این مهم را دریافت کردند و در هر کجای این جوامع اسلامی مردم مسلمان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و سرنگونی اسرائیل غاصب اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر این که این جنایت مذبوحانه و کودک کشی اسرائیل را در همه جای جهان اسلام محکوم می‌کنیم، همراهی و همدلی خود را با مردم مظلوم فلسطین  اعلام می‌کنیم افزود:  حمایت خود را از جبهه مقاومت در هر کجای جهان که باشد اعلام می‌کنیم شرایط فراهم باشد برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت جان ناقابل خود را فدا خواهیم کرد.

فاضلی گفت: رژیم غاصب اسرائیل باید بداند که تا زمانی که این کودک‌کشی و غصب سرزمین فلسطین ادامه دارد جوامع اسلامی و حکومت اسلامی نظام جمهوری اسلامی ایران نه تنها قضیه فلسطین را فراموش نخواهند کرد بلکه پررنگ تر و پرشورتر از گذشته قضیه فلسطین را در قضایای جامعه خود پیگیری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در گذشته مردم مظلوم فلسطین تنها با سنگ از خود دفاع می کردند عنوان کرد: اما امروز انتفاضه موشکی به یمن برکت وجود خون مقدس شهید سلیمانی به وجود آمده و عمال و وابستگان رژیم صهیونیستی، آمریکا و اسرائیل بدانند که به زودی با اتحاد جوامع اسلامی و مقاومت نیروهای جبهه مقاومت در قدس شریف نماز جماعت خود را به جماعت خواهیم خواند.

عباس سروری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه مردم انقلابی استان به شدت قتل عام وحشیانه  مردم مظلوم و ستمدیده  فلسطین توسط رژیم غاصب، جعلی و کودک‌کش اسرائیل  را محکوم می‌کنند گفت: فلسطین قهرمان با تمام وجود در برابر رژیم غاصب صهیونیست ایستاده و با قامت استوار از قدس شریف قبله نخست مسلمین دفاع می‌کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه فرزندان مقاوم فلسطین و پرورش یافتگان مکتب حاج قاسم‌ سلیمانی، شهید عزیز قدس، مصمم هستند طومار ننگین رژیم صهیونیستی را در هم بپیچند عنوان کرد: اگر چه سردمداران استکبار در برابر این همه سبعیت و وحشیگری و شهادت مظلومانه کودکان و زنان فلسطینی سکوت اختیار کرده‌اند اما ملت‌های آزاده دنیا بیش از هر زمانی این جنایات را محکوم کرده و تنفر خویش را از این رژیم کودک‌کش ابراز می‌کنند.