طومار مخالفت با FATF در تجمع نمازگزاران کرمانشاهی امضا شد.

نمازگزاران کرمانشاهی بعد از اقامه نماز جمعه در مخالفت با FATF مقابل مسجد جامع کرمانشاه تجمع کردند و به امضای طوماری در این زمینه پرداختند؛ آنها با در دست داشتن پلاکاردها و سردادن شعارها مخالفت خود را نشان دادند.

بیانیه پایانی این مراسم هم خطاب به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام بود که متن آن بدین شرح است:

«در دهه فجر و آستانه ۴۰ سالگی انقلابی که طلیعه دار استقلال ملل جهان است، FATF به مثابه آزمونی دیگر بر سر راه انقلابیون این ملت قرار گرفته که ثابت کنیم انقلاب زنده است.

بدانید که آیندگان درباره تصمیم امروز شما به قضاوت خواهند نشست، همانگونه که امروز ما درباره گذشتگان به قضاوت نشسته ایم و عهدنامه‌های ترکمانچای و گلستان را لکه ننگی در تاریخ ایران می‌دانیم.

درباره شباهت های قراردادهای مذکور با FATF بسیار سخن گفته اند، اما ما امروز می‌خواهیم درباره تفاوت‌های آن با شما سخن گوییم.

آری در ترکمنچای و گلستان قسمتی از خاک ایران را به دشمن بخشیدند و در قراردادهای رویتر و دارسی برخی امتیازات اقتصادی را به بیگانگان واگذار کردند، ولی با تصویب FATF اطلاعات اقتصادی کل مملکت یا بهتر بگوییم اصل اقتصاد مملکت را به دشمن واگذار خواهید کرد. حال شما بگویید کدام ننگین تر است؟

اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، مبادا با تصویب FATF روی ترکمانچای و… را سفید کنید!

بهتر نیست از تاریخ درس بگیریم؟ راه دور نروید… تجربه برجام کافی نبود؟ همان برجامی که موافقین آن دستاوردش را 《تقریبا هیچ》 و مخالفین، آن را 《خسارت محض》خواندند.

همان برجامی که قرار بود تحریم ها را برای چرخیدن اقتصاد مملکت بردارد اما پس از تصویبش، مردم چیزی جز فقر مضاعف و کوچکتر شدن سفره شان را احساس نکردند.

مگر نه آنکه در برجام به امید وعده نسیه دشمن بدعهد، داشته هایمان را نقد دادند و با تصویب آن راه پس و پیش خود را خراب کردند؟ چرا از برجام درس نمیگیریم؟ آیا امروز نوبت FATF است که

اطلاعات اقتصادی مملکت را نقد تحویل دهیم؟ آن هم به امید وعده نسیه همان دشمن بد عهد!

اگر برجام را با تعبیر آیت الله جوادی آملی، دیاثت سیاسی بخوانیم، FATF چه نام خواهد گرفت؟ دیاثت اقتصادی!

امروز ما به شما هشدار میدهیم که دشمن تحریم را جز با سلاحی مخرب تر برای شکست جمهوری اسلامی تعویض نخواهد کرد.

اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، ما مردم کرمانشاه معتقدیم که FATF جز تجربه ای از خسارت محض چیز دیگری برایمان در پی نخواهد داشت. و از شما میخواهیم چنانچه موضعتان به نفع

مصلحت نظام است و نه مصلحت فرزندان خارج نشین برخی مسئولین کشور، رای تان را درباره FATF به صورت علنی اعلام نمایید و مسئولیت تبعات تصویب آن را صریحا برعهده بگیرید.»