طلاب و روحانیون کرمانشاه در محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) در حوزه علمیه امام خمینی (ره) تجمع کردند.

به گزارش کربلائیان، طلاب، روحانیون و جمعی از مردم کرمانشاه درب حوزه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه تجمع کرده و  فریاد “من عاشق محمدم”، “لبیک یا رسول الله” و “لبیک یا نبی الله” سردادند.

 

براساس این گزارش، با توجه به شیوع ویروس کرونا حاضرین در تجمع  با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با سردادن شعارهای “مرگ بر آمریکا، “مرگ بر فرانسه”، “هیهات من الذله” و “سکوت هر مسلمان، اهانت است به قرآن ” اعتراضات خود را به دشمنان اسلام و انقلاب اعلام کردند.

 

در این مراسم حجت الاسلام یوسف احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: دشمنان چندین بار به اسلام و شخص پیامبر اکرم(ص) اهانت کرده اند و این چیز تازهای نیست و قطعا تکرار خواهد شد و ما نیز ساکت نخواهیم ماند و جواب دندان شکن به دشمنان می دهیم همانطور که می دانید زمانی که سلمان رشدی به پیامبر اکرم(ص) اهانت کرد، امام خمینی(ره) حکم ارتداد ایشان را صادر کرد و این حکم هنوز هم جاری است .

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه افزود: دشمنان اسلام از گسترش اسلام و دین مقدس در سراسر دنیا می ترسند بخاطر همین هر چند وقت یکبار این عمل زشت و نابخشودنی را تکرار می کنند.

 

احمدی با اشاره به جمعیت  ۱٫۵ میلیارد نفر مسلمان در دنیا  تصریح کرد: پیش بینی شده تا سال ۲۰۶۰ مسلمانان شاهد رشد چشمگیر ۷۰ درصدی در دنیا باشیم و دشمنان ازاین آمار می هراسد و همچنان در صد تیشه زدن به ریشه اسلام است که هیچ وقت این کار صورت نمی پذیرد.

 

وی در پایان گفت: مسلمانان جهان با وحدت و اتحاد خود هرگز نخواهند گذاشت دشمنان اسلام به خواسته خود برسند .