در این نشست که با حضور مسئولین مواکب اربعین حسینی برگزار گردید ، هریک از اعضا به تشریح فعالیت های صورت گرفته در ایام اربعین حسینی سال ۹۷ پرداختند.

نشست هم اندیشی خادمین و مسئولین مواکب اربعین حسینی به همت مجمع خدمتگزاران اربعین حسینی(ع) استان کرمانشاه در دفتر آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه برگزارشد.

در این نشست که با حضور مسئولین مواکب اربعین حسینی برگزار گردید ،  هریک از اعضا به تشریح فعالیت های صورت گرفته در ایام اربعین حسینی سال ۹۷ پرداختند.

 همچنین در این جلسه که مهمانانی از کشور عراق نیز حضور داشتند ، نقاط قوت و ضعف برپایی همایش بزرگ پیاده روی اربعین در سال های گذشته مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

 گفتنی است در این نشست از آقای ریاض نعمه السلمان رئیس بخش آیین‌‌ها، کاروان‌ها و هیئت‌های حسینی عراق و جهان اسلام وابسته به آستان‌های مقدس امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) توسط مجمع خدمتگزاران مردمی اربعین حسینی استان کرمانشاه تجلیل بعمل آمد.

در این نشست اعضا ضمن هم اندیشی و شناسایی نقاط ضعف و قوت و همچنین برنامه ریزی جهت بهتر برگزار نمودن مراسم اربعین در سال آینده به عدم حمایت مطلوب دستگاه های دولتی از مواکب مردمی اربعین انتقاد کردند

  • منبع خبر : کربلائیان