توجه به اوقات فراغت کودکان و نوجوانان از نکات مهم مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است که جوانان کرمانشاهی طی حرکتی خودجوش در ستاد جهاد علیه بیماری سعی کرده اند که تا حدی این خلاء را در ایام کرونا پر کنند.

به گزارش کربلائیان، با شروع ایام ایام کرونا و دوران قرنطینه عده ای از جوانان خوش ذوق کرمانشاهی اقدام به برگزاری مسابقات کتاب خوانی، آموزش بازی و سرگرمی، نقاشی و… کردند که استقبال خوبی از این برنامه ها شد.

مسابقه یک لقمه کتاب، زیر سایه خورشید و کانال سرگرمی از همه رنگ از جمله مواردی است که در ایام کرونا، طعم خوشی از زندگی را به کودکان چشاند و خاطره ای دل انگیز برای کودکان و نوجوانان فراهم ساخت.

مراسم تقدیر از برگزیدگان این مسابقات با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، مسئول ستاد جهاد علیه بیماری، ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمانشاه، معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی استان و … برگزار شد که گزارش تصویری و اسامی برگزیدگان به شرح ذیل است:

نفرات اول تا سوم مسابقه یک لقمه کتاب بخش برادران، کتاب سلام بر ابراهیم:
۱ محمد ملکی
۲ علیرضا ریزوندی
۳ محمد حسین فتاح پور

بخش خواهران، کتاب یادت باشد:۱ صبا قنبری پور
۲ فائزه رضایی
۳ پریوش خندان صفاری

نفرات اول تا سوم مسابقه خورشید پشت ابر، نامه ای به امام زمان:
۱ حسام مرادی شادی
۲ فاطمه رضایی
۳ محمدمهدی سوری

نفرات اول تا سوم بخش نقاشی:
۱امیرعلی موقوفه ای
۲ سبحان رضایی
۳حسین دوستی

همچنین در پایان این مراسم از جمعی از فعالین فرهنگی که در این ایام به برگزاری هرچه بهتر این مراسمات کمک کرده بودند تقدیر و تشکر شد که اسامی آنان به شرح ذیل می باشد.

فعالان فرهنگی حوزه کودک و نوجوان در ایام کرونایی:
خانواده محترم مرادی
و آقایان:
حجت الاسلام خدادادی
محمدصادق مرادی
علیرضا ریزوندی
محسن مرادی
معین ابراهیمی
و خانم ها:
راضیه دهنوی
شایسته مرادی
زهرا خازنی