جامعه‌ایمانی‌مشعر در آستانه ماه شعبان با اولویت‌سنجی محورهای ‌محتوایی این ماه شعار «تا انقلاب مهدی نهضت ادامه دارد» را به ‌عنوان شعار مشترک هیأت‌های مذهبی در ماه شعبان 1440 اعلام کرد.

بیش از۷ سال است که تعداد زیادی از هیأت‌ها از سراسر کشور، با نام «جامعه ایمانی مشعر» گرد هم آمده‌اند تا ضمن آشنایی و ارتباط مناسب و انتقال تجربیات به یکدیگر بتوانند به سمت هیات تراز انقلاب اسلامی حرکت و تعالی پیدا کنند.

فلسفه وجودی جامعه ایمانی مشعر در واقع ایجاد حلقه وصلی برای ارتباط هیات ها با یکدیگر و ایجاد فضایی برای هم‌افزایی و هم‌اندیشی و جلوگیری از موازی کاری میان برخی از آنهاست.

باتوجه به اینکه برای شبکه‌سازی در هیات‌ها احتیاج به یک نماد بیرونی وجود دارد که یک بیننده بتواند به ارتباط درونی آن‌ها پی ببرد جامعه ایمانی مشعر برای تحقق این امر و هماهنگی بین هیأت‌های کشور اقدام به ایجاد شعار مشترک پس از نظرسنجی عمومی و جلسات متعدد کارشناسی نموده است.

رصد منابع اصلی شیعه و بیانات حضرت امام و مقام معظم رهبری و علمای اعلام از مراحل اولیه انتخاب شعار می‌باشد. بررسی کتب تاریخی و روایات و اشعار در این مسیر کمک شایانی به انتخاب دقیق تر و متناسب ایام و معیارها می‌کند.

در همین راستا جامعه‌ایمانی‌مشعر در آستانه ماه شعبان با اولویت‌سنجی محورهای ‌محتوایی این ماه و با مشارکت ‌و هم‌اندیشی جامعه ‌بزرگ ‌فعالان ‌هیأت، شعار «تا انقلاب مهدی نهضت ادامهدارد» را به ‌عنوان شعار مشترک هیأت‌های مذهبی در ماه شعبان ۱۴۴۰ اعلام کرد.

گفتنی ست، از هیئت ها خواسته می‌شود، ضمن حفظ آرم و نشان‌، علم‌ و بیرق، شعار، و استقلال‌ خود این شعار را هم در حاشیه محصولات خود درج کرده و در محتوای هیأت مدنظر قرار دهند.