با مشارکت آستان قدس رضوی در طرح سفره مهربانی نان روزمره نیازمندان استان به مدت سه ماه تامین می‌شود.

به گزارش کربلائیان، دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه گفت: با مشارکت آستان قدس رضوی در طرح سفره مهربانی نان روزمره نیازمندان استان به مدت سه ماه تامین می‌شود.

سید محمدجعفر امامیان کانون‌های خدمت رضوی را محل تجمع و گردهمایی کسانی دانست تا براساس نیتی که دارند عمر، وقت، تجربه و تخصص خود را برای کمک به نیازمندان و محرومان، وقف امام رضا ‌(ع) کنند.

وی ادامه داد: این عزیزان در کانون‌های تخصصی از جمله کانون‌های سلامت، تعلیم و تربیت، تبلیغ دینی و… به هر میزانی که توان دارند خدماتی را به نیازمندان استان ارائه می‌دهند.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه افزود: به مناسبت سالروز شهادت امام ‌رضا، تجمع این کانون‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل گلزار شهدای مطهر کرمانشاه در فضای باز برگزار شد، البته در همین ایام هم برنامه‌های متعددی برای خدمت‌رسانی به محرومان با ملاحظات ایام کرونایی پیش‌بینی شده است.

وی به طرح سفره مهربانی جهت توزیع نان رایگان میان مستمندان و نیازمندان در سطح استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: با مشارکت آستان قدس رضوی در طرح سفره مهربانی نان متبرک رضوی برای نیازمندان استان به مدت سه ماه تامین می‌شود.

امامیان تصریح کرد: عموم مردم و خیرین می‌توانند در این طرح مشارکت داشته باشند و نذورات خود را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۱۱۲۹۱۳۶۶ واریز کنند تا نان روزمره نیازمندان استان کرمانشاه به مدت سه ماه تامین شود.

  • منبع خبر : پاتاق نیوز pataghnews.ir