دبیر استانی مجمع حضرت علی اصغر (ع) استان کرمانشاه از برگزاری حضوری و عمومی همایش شیرخوارگان حسینی در روز جمعه در گلزار شهدای شهر کرمانشاه خبر داد.

دبیر استانی مجمع حضرت علی اصغر (ع) استان کرمانشاه از برگزاری حضوری و عمومی همایش شیرخوارگان حسینی در روز جمعه در گلزار شهدای شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مجمع حصرت علی اصغر کرمانشاه فرهاد دوستی ضمن اشاره به برگزاری حضوری همایش شیرخوارگان حسینی در کرمانشاه اظهار کرد: هم زمان با سراسر کشور بیستمین مرحله همایش شیرخوارگان حسینی روز جمعه ۱۴ مرداد مصادف با اولین جمعه ماه محرم به صورت حضوری در گلزار شهدای کرمانشاه برگزار و از شبکه استانی به صورت زنده پخش خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه تمهیدات ویژه امنیتی و رفاهی جهت اجرای همایش شیرخوارگان حسینی در ستاد اجرایی همایش شیرخوارگان و کمیته های شهرستانها پیشبینی شده است افزود: در این این مراسم ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی، تیم پزشکی با پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مبادی ورودی مراسم حضور دارد و تب سنجی افراد در ورودی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام می شود.

دبیر استانی مجمع حضرت علی اصغر (ع) استان کرمانشاه گفت: سخنران این مراسم حجت الاسلام یوسف احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه و هاشم درویشی، محمد الماسی پور و سلمان یاوری نیز به مرثیه خوانی خواهند پرداخت.

دوستی با بیان کرمانشاه دروازه عتبات عالیات است و مردم استان همواره ارادت ویژه ای به اهل بیت دارند، تصریح کرد: مجمع حضرت علی اصغر (ع) استان کرمانشاه به منظور برگزاری هرچه با شکوه تر این مراسم آماده دریافت نذورات و کمک های مردمی می باشند، هم استانی های عزیز می توانند نذورات خود را به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۷۵۵۴۲۱۴۳ به نام فرهاد دوستی واریز نمایند.

دبیر استانی مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) ضمن تقدیر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه حضرت آیت الله علما و استاندار کرمانشاه آقای بهمن امیری مقدم از مساعدت های صدا و سیما مرکز استان، اداره کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه، شهرداری و شورای شهر و سازمان اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه تشکر نمود.