رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: بیش از 23 هزار برنامه‌ متنوع توسط کمیته‌های تخصصی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش کربلاییان،عباس سروری در نشست هماهنگی جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در دفتر سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: بیش از ۲۳ هزار برنامه‌ متنوع توسط کمیته‌های تخصصی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه افزود: جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در تالارها، اماکن و بقا متبرکه در قالب موضوعات فرهنگی و ورزشی به اجرا در می‌آید.

وی تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی، از دیگر برنامه‌های تدارک دیده این ایام است.

*فجرآفرینان و مبارزان انقلاب فراموش نشوند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه در ادامه این جلسه  با تاکید به حضور پرشور ایلات و عشایر در برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، افزود: حضور مردم غیور ایلات و عشایر با توجه به نقشی که در انقلاب و دفاع مقدس دشته‌اند، همواره  پررنگ است.

ابراهیم الهی‌تبار افزود: فجرآفرینان و مبارزان انقلاب در برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر، فراموش نشوند، پایگاه‌های بسیج و مساجد محل مناسبی برای حضور و بهره‌گیری از خاطرات این افراد است.

وی از دستگاه‌ها، اداره‌ها و نهادهای مختلف خواست، در ایام دهه مبارک فجر با برگزاری نشست با رسانه‌ها،دستاوردها و خدمات ۴۰ ساله انقلاب را برای مردم تشریح کنند.

الهی‌تبار با بیان اینکه برنامه‌ها با محوریت نشاط‌افزایی برای مردم اجرا شود، افزود: غرفه‌های دستگاه‌ها برای نمایش دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی در سطح شهر برپا شود و همچنین یادمان‌های شهیدان برای شناساندن مبارزان انقلاب ایجاد شود.