در امتداد پویش هر هیئت یک محله و با همت هیئات مذهبی کرمانشاه مراسم جشن نیمه شعبان به صورت خیابانی و با حفظ نکات بهداشتی، برگزار خواهد شد.

به گزارش کربلائیان، سلمان یاوری، دبیر جامعه ایمانی مشعر کرمانشاه، در گفت و گو با خبرنگار کربلائیان، از انجام کاروان شاد پیمایی مهر مهدوی خبر داد.

یاوری گفت: به مناسبت جشن نیمه شعبان، در ۱۷ منطقه از شهر کرمانشاه توسط ۱۷ هیئت مذهبی، به صورت همزمان در دو نوبت صبح و عصر جشن نیمه شعبان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به شراط پیش آمده و ضرورت حفظ نکات بهداشتی، همچنین در امتداد پویش هر هیئت یک محله، که به منظور ضد عفونی کردن محلات مختلف صورت گرفت، این بار با شعار ” در خانه بمانید، جشن و شادی را به خانه هایتان می آوریم” کاروان شادی مهر مهدوی راه اندازی خواهد شد.

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: محتوای انجام فعالیت ها به صورت مدون و برنامه ریزی شده است و در بخش های نور افشانی، مداحی و اجرای سرود توسط نوجوانان، با تمرکز بر مناطقی که دارای مجتمع های مسکونی هستند صورت خواهد پذیرفت.

وی در پایان ضمن تقدیر ویژه از ستاد جهاد علیه بیماری، از همکاری های سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمانشاه نیز قدر دانی کرد.

لازم به ذکر است که هیئات مذهبی کرمانشاه در ایام مقابله با کرونا در بخش های مختلف از جمله ضد عفونی و گند زدایی محلات، برگزاری هیئت مجازی، توزیع بسته ارزاق بین نیازمندان و حضور در بیمارستان ها جهت خدمت رسانی، فعال بوده اند.